بیمه پیام آفتاب ایرانیان

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

شرکت خدمات بیمه ای پیام آفتاب ایرانیان(سهامی خاص):

این شرکت که با هدف ارائه ی انواع خدمات بیمه ای با سرمایه ی اولیه ی ۱۲۰ میلیون تومان (۹۸ درصدسهام متعلق به شرکت رفاه فرهیختگان)در سال ۱۳۹۰بعنوان یکی از نمایندگی های بیمه ی ایران در سطح استان مرکزی فعالیت خود را آغاز نمود.

دو سهامدار یک درصدی هم با قرار دادن مجوز بیمه ی خود در شرکت (اقایان عباس اصدق و ابوالقاسم مرادی) به عنوان اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت و آقای مجتبی  ریاحی نماینده ی فعلی شرکت رفاه (با حق وتو)و رئیس هیئت مدیره ی شرکت پیام آفتاب ایرانیان می باشند . در حال حاضر هیئت مدیره ی منتخب شرکت رفاه که سیاستگذار اصلی  شرکت پیام آفتاب می باشند با هدف حمایت از فرهنگیان محترم و جهت رفاه حال ایشان در شرایط وخیم اقتصادی کنونی مخصوصا برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته ی هم استانی ، با افزایش سرمایه ، از مهر ماه ۱۳۹۸ صدور انواع بیمه نامه ها را  از ۶ قسط در گذشته ، به  اقساط ۸ ماهه و بدون سود وپیش پرداخت ، افزایش داده است .

سود خالص این شرکت در برهه های مختلف زمانی در مجتمع آفتاب مشهد مقدس هزینه گردیده است تا موجب  افزایش میزان رضایتمندی و رفاه سهامداران و همکاران محترم فرهنگی بازنشسته و شاغل گردد .

هم اکنون با وجود رقابت سنگین و تعدد گسترده ی انواع شرکتهای بیمه ای در سطح استان مرکزی ، این شرکت که به اکثر همکاران فرهنگی در سطح استان (شاغل و بازنشسته) تعلق دارد ، نیازمند حمایتهای مختلف تبلیغاتی ، بازاریابی و ….. کلیه ی همکاران فرهنگی می باشد .

ضمنا با هدف توسعه ی این شرکت ، علاوه بر دفتر مرکزی اراک ، دفتر نمایندگی شرکت رفاه فرهیختگان استان مرکزی در شهر ساوه (واقع درخیابان شریعتی جنب دبیرستان باقرالعلوم علیه السلام، ساختمان سابق پژوهش سرا) به عنوان اولین دفتر نمایندگی شرکت به ارائه ی خدمات  مختلف  سهامداری  ، رزرواسیون  و بیمه ای  به همکاران  محترم منطقه ی شمال استان مشغول می باشد.

ضمنا نشانی و تلفن سایر رابطان شرکت بیمه ی پیام آفتاب ایرانیان در سطح استان مرکزی به شرح ذیل می باشد :

آقای مرادی دفتر اراک:  ۳۲۲۳۴۶۳۳             آقای سعیدمحمدلودفترساوه :۴۲۲۳۸۸۸۰

آقای پاینده دفتر دلیجان : ۴۴۲۲۵۲۰۰               آقای ابراهیمی دفتر شازند : ۳۸۲۲۰۴۰۰

آقای غفاری دفتر خمین : ۴۶۲۲۳۱۷۴             آقای ابراهیمی دفتر محلات: ۴۳۲۳۳۲۶۶